88. Postavy
paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 32 cm, rámování: 44,5 x 35,5 cm
Konec dražby: 15.06.2021 19:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč