88. Před domem
Rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 37 cm, rámování: 42 x 42 cm
Konec dražby: 15.03.2023 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč