Krajina s červánky
Nesignováno, rám pošk.
Technika: olej na plátně
Šířka: 37,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 36,5 x 49,5 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 16.10.2023 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč