89. Myšlenky
na spodní straně autorský citát
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1963
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 55 cm
Konec dražby: 11.06.2018 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč