89. Zimní povoz
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 32 cm, výška: 48 cm, rámování: 56 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč