89. Život ve městě
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 32,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 46,5 x 39,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč