Zlatá ulička

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 37 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč