894. Slovenský oráč
signováno a datováno vpravo dole, na reversu popisek
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 22 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč