9. Bílá dáma v aleji
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 56 cm, výška: 77 cm, rámování: 91 x 70,5 cm
Konec dražby: 20.07.2021 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč