9. Koláž Piano Gillott

dobová koláž, signováno vpravo dole JH, zaskleno
Technika: koláž
Šířka: 14 cm, výška: 16 cm, rámování: 32,5 x 27 cm

Konec dražby: 14.09.2020 20:09 SELČ

Dosažená cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
1 800 Kč14.9.2020 12:22:52 (limit 10.9.2020 16:59:30)
1 500 Kč14.9.2020 12:22:52
1 200 Kč10.9.2020 16:59:26