9. Koláž Piano Gillott

dobová koláž, signováno vpravo dole JH, zaskleno
Technika: koláž
Šířka: 14 cm, výška: 16 cm, rámování: 32,5 x 27 cm

Konec dražby: 14.09.2020 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč