Lhotský - V zimě

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: tempera, datace: 1985
Šířka: 51 cm, výška: 41 cm, rámování: 54 x 64 cm

Konec dražby: 12.10.2020 20:09 SELČ

Dosažená cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
800 Kč10.10.2020 20:08:41