9. Motiv ze Sevilly - C. Santos
signováno vpravo dole, rámováno v původním bohatě zdobeném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 55 cm, rámování: 77 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.01.2023 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč