9. Piják na koni

Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm, rámování: 38 x 40 cm

Konec dražby: 15.03.2021 20:16 SEČ

Zbývá: 9d 20h 8m 49s

Vyvolávací cena: 3 000 Kč