Piják na koni

Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm, rámování: 38 x 40 cm

Konec dražby: 15.03.2021 20:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč