Polní cesta

paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: 38 x 50 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 08.06.2020 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč