9. Polní cesta

paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: 38 x 50 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 08.06.2020 20:04 SELČ

Zbývá: 6d 2h 57m 12s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč