9. Rodina
Plátno adjustované na desce, volně
Technika: olej na plátně, materiál: adjustováno na kartonu
Šířka: 65,5 cm, výška: 83 cm
Konec dražby: 19.06.2019 19:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč