9. Rodina

Plátno adjustované na desce, volně
Technika: olej na plátně, materiál: adjustováno na kartonu
Šířka: 65,5 cm, výška: 83 cm

Konec dražby: 19.06.2019 19:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč