9. Zátiší s lahvemi
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1967
Šířka: 58 cm, výška: 49 cm, rámování: 57 x 75 cm
Konec dražby: 18.06.2019 19:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč