9. Zátiší s lahvemi

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1967
Šířka: 58 cm, výška: 49 cm, rámování: 57 x 75 cm

Konec dražby: 18.06.2019 19:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč