90. Čápi
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 31 cm, rámování: 52 x 44 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč