90. Červená ruka
Olištováno, zaskleno
Šířka: 31 cm, výška: 46 cm, rámování: 63 x 42 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.10.2021 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč