90. Čínský motiv
zaskleno
Technika: akvarel, materiál: hedvábí
Šířka: 16 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 30 x 23 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč