90. Domeček pod kopcem
Signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1950
Šířka: 39,5 cm, výška: 28 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:59 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |