90. Dům v krajině
Rámováno a zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 23 cm, výška: 19 cm, rámování: 25 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 19:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč