90. Kachny
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1968
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm, rámování: 46,5 x 60,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč