90. Pohled na Zlín
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 65 cm, rámování: 75 x 95 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 06.12.2021 19:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč