90. Pohled na Zlín

Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 65 cm, rámování: 75 x 95 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 06.12.2021 19:44 SEČ

Zbývá: 8d 9h 53m 13s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč