91. Vylodění
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1874
Šířka: 44 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 58 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč