92. Plavba po kanálu
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 36 cm, rámování: 49 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.03.2023 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč