92. Rybník za vsí
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Datace: 1944
Šířka: 37 cm, výška: 47 cm, rámování: 57 x 46,5 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč