92. Zámek Mnichovo Hradiště
datováno a signováno monogramem vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1999
Šířka: 42,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 44 x 53 cm
Konec dražby: 13.09.2022 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč