93. Bauerngebörgh
signováno vpravo dole, rám lehce poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 70,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.09.2019 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč