93. Bílý klobouk
Signováno a datováno vpravo dole v tisku, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1971
Šířka: 64 cm, výška: 90 cm, rámování: 102 x 76 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč