93. Chlapec v uličce
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu přilepen štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 24 cm, výška: 37 cm, rámování: 43 x 29 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč