Portrét ženy

nesignováno, dovezeno v padesátých letech z Ruska, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 18:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč