93. Před bouří
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 25,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 19:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč