94. Mařákova škola - potok v lese
přisouzeno některému z žáků Julia Mařáka, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kresba
Šířka: 29,5 cm, výška: 43 cm, rámování: 57 x 44,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč