94. Na mýtince
Nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 35 x 42,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč