94. Pokorný - Květiny
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 39,5 cm, výška: 52 cm, rámování: pošk. 63 x 52 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč