94. Požehnání armádě
zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 21 cm, výška: 17 cm, rámování: 22 x 28,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč