94. Servis s mytologickou tématikou
servis 6 hrnečků s podšálky, konvička na mléko, cukřenka, podložka, na dně značeno
Šířka: 30 cm, výška: 7,5 a 8 a 10,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč