94. Servis s mytologickou tématikou

servis 6 hrnečků s podšálky, konvička na mléko, cukřenka, podložka, na dně značeno
Šířka: 30 cm, výška: 7,5 a 8 a 10,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.03.2023 20:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč