94. Sourozenci
Olej na plátně, adjustovaný na sololitu, nesignováno, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, materiál: adjustováno na sololitu
Šířka: 39,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 46 x 53,5 cm
Konec dražby: 19.06.2019 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč