95. Friedrichovo náměstí k zámku
zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 16,5 cm, výška: 11 cm, rámování: 18 x 24,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč