95. Městečko
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 21 cm, rámování: 41,5 x 55,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč