Před bouří
holandská škola
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 58 cm, výška: 44 cm, rámování: 65 x 78 cm
Konec dražby: 14.04.2024 17:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč