97. Květina ve váze
signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 90 x 70 cm
Konec dražby: 26.11.2019 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč