Listnatý les
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 62
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.09.2023 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč