97. Procházka
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 21 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 37 cm
Konec dražby: 22.05.2023 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč