97. Zimní ulice
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 28,5 x 37 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč