98. Krajina
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 27,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 19:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč