98. Stojící akt ženy
Signováno vlevo dole nečitelně, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 51 cm, rámování: 62 x 48 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč