Zakotvené lodě
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 55 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 60 x 68
Konec dražby: 09.01.2024 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč