98. Zamyšlená dáma
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 9 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 17,5 x 16 cm
Konec dražby: 08.03.2021 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč