99. Kytice

Rámováno ve zdobené rámu, na reversu štítek Pařížského uměleckého rámování
Technika: olej na dřevě
Šířka: 16 cm, výška: 29 cm, rámování: pošk. 43 x 30,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 19.07.2021 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč